Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Змагання з легкої атлетики

Переглядів: 197

Згідно календарного плану спортивно-масових заходів на 2018 рік, з метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району до регулярних занять фізичною культурою та спортом, привернення їх уваги та зацікавлення до участі в заходах з бігу 05 травня 2018 року на стадіоні «Колос» в смт Велика Новосілка відбулися змагання з легкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед збірних команд закладів загальної середньої освіти району.

Участь у змаганнях взяли 11 закладів по 12 учасників, а саме: Багатирська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснополянська ЗОШ І-ІІ ступенів, Новопетриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час змагань юні спортсмени показали свою високу спортивну майстерність та вправність.

За результатами змагань у різних вікових категоріях місця розділилися таким чином:

 

Біг на 30 м серед дівчат 5-6 кл.

1 місце – Шишман Д. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

2 місце – Буряк Є. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

3 місце – Омельян А. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

Біг на 30 м серед хлопців 5-6 кл.

1 місце – Шапаренко Т. (Новопетриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

2 місце – Хара Д. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

3 місце – Мултих М. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

Біг на 200 м серед дівчат 5-6 кл.

1 місце – Буряк Є. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

2 місце – Приходько Ю. (Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3 місце – Шишман Д. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на 200 м серед хлопців 5-6 кл.

1 місце – Яровий А. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

2 місце – Мултих М. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

3 місце – Піскаревський О. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на 60 м серед дівчат 7-8 кл.

1 місце – Ганцевська В. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

2 місце – Онищенко В. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

3 місце – Іванова В. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

Біг на 60 м серед хлопців 7-8 кл.

1 місце – Ніякий Д. (Новопетриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

2 місце – Серафімов І. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

3 місце – Бурябаш С. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на 400 м серед дівчат 7-8 кл.

1 місце – Ганцевська В. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

2 місце – Косарєва А. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

3 місце – Вязовська А. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на 400 м серед хлопців 7-8 кл.

1 місце – Ніякий Д. (Новопетриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

2 місце – Панченко Е. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

3 місце – Серафімов І. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)

Біг на 100 м серед дівчат 9-11 кл.

1 місце – Крисак Н. (Костянтинопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

2 місце – Славгородська А. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

3 місце – Горбань А. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

Біг на серед 100 м серед хлопців 9-11 кл.

1 місце – Біловой В. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

2 місце – Григорук Б. (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

3 місце – Христофоров Ю. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

Біг на 800 м серед дівчат 9-11 кл.

1 місце – Славгородська А. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

2 місце – Добруха Л. (Шахтарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3 місце – Дмитрієва К. (Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Біг на 800 м серед хлопців 9-11 кл.

1 місце – Казак А. (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)

2 місце – Резніченко Е. (Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3 місце – Сініца В. (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня)

В загальнокомандному заліку перше місце виборола Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, друге – Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, третє – Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Паралельно цього дня також проходила Першість ДЮСШ «Старт» з загальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження. В змаганнях взяли участь 9 команд: 4 з Великої Новосілки, 2 зі Старомлинівки та по одній від с. Багатир, с. Новопетриківка та Шевченківської сільської ради.

В особистому заліку серед юнаків першість одержав Шапаренко Т. (с. Новопетриківка), друге місце – Продан М. (с. Новопетриківка), третє – Зуйченко Д. (смт Велика Новосілка).

Серед дівчат перше місце посіла Онищенко В. (Старомлинівка №1), друге – Харамурза К. (Старомлинівка №1), третє – Васильянова І. (Старомлинівка №2).

У загальнокомандному заліку перше-друге місце поділили між собою команди зі Старомлинівки (тренери Арабіджі В.М. та Шемяков Д.А.), третє – команда с. Новопетриківка (тренер Тріщова О.В.)

Переможці та призери нагороджені грамотами.

« повернутися до списку новин