Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

8,8 млрд. грн. отримали місцеві бюджети Донеччини за 10 місяців 2018 року

За січень-жовтень 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 8,8 млрд. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 1,4 млрд. грн., або майже на 19 відсотків.

«Левову» частину надходжень до місцевих бюджетів, або майже 70%, забезпечує податок з доходів фізичних осіб – за 10 місяців 2018 року вказаного податку зібрано більше 6 млрд. грн.

Крім того, важливими джерелами наповнення місцевих бюджетів є також плата за землю (0,8 млрд. грн.), єдиний податок (0,7 млрд. грн.), податок на прибуток і екологічний податок (по 0,4 млрд. грн. відповідно) та акцизний податок (0,2 млрд. грн.).

З трійки лідерів серед територіальних громад найбільшу частину відрахувань до місцевих бюджетів, або майже третину, забезпечили платники податків м. Маріуполя – 2,7 млрд. грн., бізнес-спільнота м. Покровськ та Покровського району поповнила бюджети на 1,2 млрд. грн., а м. Краматорськ – на 0,9 млрд. грн.

Місцеві податки і збори відіграють вирішальну роль у формуванні дохідної частини місцевих бюджетів, так як надходження від них залишаються на місцях. В свою чергу, додаткові надходження до місцевих бюджетів сприяють реалізації соціальних і інфраструктурних перетворень регіону та покращують життя територіальних громад на Донеччині.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора