Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Аудит Донеччини виявив порушень податкового законодавства на суму понад 210 млн гривень

Фіскальна служба Донеччини проводить політику відкритого діалогу з платниками податків та зменшення тиску на бізнес з метою створення для всіх без винятку платників сприятливих умов для ведення діяльності. Таким чином, кількість перевірок постійно зменшується, а якість контрольно-перевірочної роботи, що грунтується, в першу чергу, на основі використання ризиків несплати податків, зростає.

Так, за результатами контрольно-перевірочних заходів за січень-березень  2019 року додатково донараховано до державного бюджету 211,9  млн гривень. З початку року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у Донецькій області провели 160 документальних перевірок, за  результатами яких до бюджету надійшло 12 млн гривень.

Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 125,9 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 22,7 млн гривень.

Робота управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області з виявлення та упередження порушень податкового законодавства триває.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора