Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Аудитом Донеччини за 11 місяців донараховано майже 650 млн. гривень

За січень-листопад 2018 року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у Донецькій області провели 627 документальних перевірок, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 649,4 млн. грн. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 549,1 млн. грн., що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 98,8 млн. грн.

Підрозділами аудиту фіскальної служби Донецького регіону першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, щодо яких у податківців є питання та які мають ризики щодо несплати податків і зборів в своїй діяльності. Крім того, фіскальна служба Донеччини підтримує курс Уряду щодо уникнення необґрунтованих перевірок та зменшення тиску на бізнес. Таким чином, підприємства з мінімальним набором ризиків не потрапляють до заходів планового аудиту.

Також за 11 місяців 2018 року підрозділами аудиту Донеччини додатково забезпечено надходжень до державного бюджету у сумі 60,0 млн. грн. За результатами проведених документальних перевірок поточного року до бюджету надійшло 35,1 млн. грн.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора