Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Більше 660 млн. гривень податкового боргу стягнуто фіскалами Донеччини

Одним з вагомих питань щодо наповнення держбюджету є погашення податкового боргу. Завдяки проведеній роботі ГУ ДФС у Донецькій області за січень-жовтень 2018 року надходження в рахунок погашення податкового боргу на Донеччині склали 666,4 млн. грн., що на 23%, або на 124,2 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

Особлива увага приділяється погашенню заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, як соціальній гарантії захисту прав людини на державному рівні. Так, за 10 місяців поточного року погашено заборгованості з ЄСВ у розмірі 589 млн. грн., що на 74,5 млн. грн.  більше надходжень за аналогічний період минулого року.

Одним з дієвих напрямів роботи з низки заходів щодо погашення податкового боргу, передбаченого Податковим кодексом України, є робота із заставним майном. Так, протягом цього року в рахунок забезпечення погашення податкового боргу проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 288,3 млн. грн. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету вже надійшло 3,2 млн. грн.

Також у січні-жовтні 2018 року бюджет отримав кошти від підприємств-банкрутів на суму близько 282 млн. грн. та від реалізації безхазяйного майна у розмірі 2,9 млн. грн.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що дізнатися про податковий борг (свій або партнера по бізнесу) можна на офіційному веб-порталі ДФС, та акцентує увагу, що ефективне функціонування держави можливе тільки при свідомому та сумлінному розумінні податкового процесу самими платниками, у тому числі шляхом добровільної сплати податків.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора