Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Більше мільйону штрафних санкцій донараховано за порушення у сфері використання РРО

Особлива увага в ГУ ДФС у Донецькій області приділяється завжди актуальному напряму контролю за дотриманням вимог чинного законодавства з питань застосування РРО суб`єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій. За 3 місяці 2019 року через РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункових операцій на суму більше 2,3 млрд гривень.

З початку року працівниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 65 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, під час яких встановлено факти порушення касової дисципліни. За результатами проведених фактичних перевірок порушникам донараховано 1,1 млн грн штрафних санкцій, з яких 0,6 млн грн вже сплачено до бюджету.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що з 1 січня 2019 року при продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення використання РРО обов`язково.

Так, абзац четвертий п.296.1 ст.296 ПКУ, який зобов`язує використовувати реєстратори розрахункових операцій єдинників, що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, які  підлягають гарантійному ремонту, доповнено словами «а також лікарських засобів та виробів медичного призначення». Крім того, відповідні зміни внесено і до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», в якому зазначено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) – це будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора