Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Детальний план території земельної ділянки площею 0,4609 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (будівлі гаражу нового), яка знаходиться в межах населеного пункту с. Зелений Гай

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті «Детальний план території земельної ділянки площею 0,4609 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (будівлі гаражу нового), яка знаходиться в межах населеного пункту с. Зелений Гай  по вул. Петровського, 95 на території Іскрівської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області».

  1. Мета, склад та зміст детального плану території

Детальний план території розроблений з метою регулювання планування та забудови території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території району; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво.

Завдання проекту:

  • визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення (обслуговування) об’єкту будівництва;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;
  • Отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів.

  1. Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки, що проектується складає  - 0,4609 га, з них площа під забудовою – 1227 м2, площа під замощенням – 3382 м2.

  1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Детальний план розроблений на підставі рішення Іскрівської сільської ради від 20.03.2018 № 7/37-221 «Про розроблення детального плану земельної ділянки, орієнтованою площею 0,4609 га, яка знаходиться в межах населеного  пункту с. Зелений Гай, по вул. Петровського, 95, на території Іскрівської сільської ради Великоновосілківського району під об’єктами нерухомого майна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

Замовником розроблення проекту є виконком Іскрівської сільської ради.

Розробником проекту є ФОП «Паніна А.А.», кваліфікаційний сертифікат АА №1236 від 07.02.2013.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом:

З проектом детального плану території можна ознайомитися з 29.05.2018 по 12.06.2018 у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх), а також на офіційному веб-сторінці Великоновосілківської райдержадміністрації: http://vn-rda.gov.ua/budivnictvo-ta-arhitektura-02-10-50-29-01-2018/

  1. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Гноєва Світлана Олександрівна – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головного архітектора (смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх, тел. 22-0-84).

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 29.05.2018 по 12.06.2018 у письмовому вигляді із зазначенням  прізвища,  ім’я та  по  батькові,  місця  проживання,  особистим підписом за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 34. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора