Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги керівників! «БЕЗПЕКА ПРАЦІ НА ВИРОБНИЦТВІ»

З метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань  Великоновосілківське  відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області пропонує керівникам підприємств, установ та організацій, суб’єктам господарювання передплатити журнал «Безпека праці на виробництві» на 2020 рік.

Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність Фонду соціального страхування України. Публікації журналу надають практичну допомогу керівникам підприємств, установ та організацій, спеціалістам з охорони праці в організації та впровадженні профілактичних заходів безпеки на виробництві, уникненню, або зменшенню впливу небезпеки і шкідливих чинників у виробничому середовищі, запобіганню виробничому травматизму, забезпеченню здорових і безпечних умов праці.

У журналі постійно друкуються поради, консультації, відповіді на запитання, рекомендації керівникам підприємств, спеціалістам служб охорони праці та інженерно-технічним працівникам.

Періодичність виходу – 12 разів на рік, мінімальний строк передоплати – 1 місяць.

Журнал «Безпека праці на виробництві» має передплатний індекс  37850,ціна передплати на 2020 рік:

1 місяць -  74 грн.08 коп.  

на 6 місяців  -  444 грн.48 коп.

на 12 місяців  -  888 грн.96 коп.

Передплатити журнал можна в будь-якому відділенні Укрпошти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора