Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Донеччина: надходження податку на доходи фізичних осіб демонструють стабільне зростання

За три місяці 2019 року сплачена платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб склала 2,8 млрд грн, що на 28,1% більше показника аналогічного періоду 2018 року.

Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме – майже  698 млн гривень, спрямовано до державного бюджету країни. Крім того, на підтримку української армії платники військового збору до держбюджету перерахували майже 136 млн гривень. 

Відповідно 75%, або 2 млрд 62 млн грн, від загальної суми надходжень залишилось в розпорядженні місцевих бюджетів області, а це значна підтримка у фінансуванні місцевих громад для розвитку та благоустрою регіону.

Загалом, податок на доходи фізичних осіб становить 49% всіх надходжень до зведеного бюджету країни від платників Донеччини. Основними чинниками, які впливають на зростання надходжень зазначеного податку, насамперед, є збільшення рівня мінімальних заробітних плат та постійна робота фахівців фіскальної служби області, спрямована на боротьбу з нелегальною працею та виплатою заробітних плат у «конвертах».

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2019 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 гривні.

Шановні роботодавці, подбайте про соціальну захищеність ваших працівників і пам’ятайте, що бізнес повинен бути не тільки успішним, але й соціально відповідальним!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора