Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Донеччина: під час перевірок упереджено збитків на 236 млн гривень

За січень-лютий 2019 року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області виявлено фінансові операції, пов`язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 58,9 млн грн та збитки за предикатними злочинами на суму 236,3 млн гривень.

Серед виявлених порушень з ознаками кримінальних злочинів «лідирують» предикатні злочини, такі як привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), службове підроблення тощо.

Усі матеріали по проведених перевіркам передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України.

За результатами розгляду переданих матеріалів 9 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень, 7 кримінальних правопорушень обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, у тому числі 1 кримінальне правопорушення у сфері державних закупівель.

Працівниками фіскальної служби Донеччини продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем підприємливих шахраїв.