Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Донеччина: під час перевірок упереджено збитків на 236 млн гривень

За січень-лютий 2019 року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області виявлено фінансові операції, пов`язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 58,9 млн грн та збитки за предикатними злочинами на суму 236,3 млн гривень.

Серед виявлених порушень з ознаками кримінальних злочинів «лідирують» предикатні злочини, такі як привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), службове підроблення тощо.

Усі матеріали по проведених перевіркам передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України.

За результатами розгляду переданих матеріалів 9 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень, 7 кримінальних правопорушень обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, у тому числі 1 кримінальне правопорушення у сфері державних закупівель.

Працівниками фіскальної служби Донеччини продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем підприємливих шахраїв.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора