Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Донеччина: за виявленними фактами відмивання доходів до правоохоронних органів передано матеріалів на 937 млн грн

Головним управлінням ДФС у Донецькій області з метою упередження   використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Протягом трьох місяців 2019 року співробітниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 23 матеріала за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, з них 4 було виявлено у сфері контролю за державними закупівлями. У тому числі сума виявлених легалізованих доходів склала 927,3 млн грн, а загальна сума встановлених збитків – 1 млрд 140 млн гривень.

В результаті розгляду матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, що були спрямовані до правоохоронних органів, 12 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень та 8  кримінальних проваджень  обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Загалом, з початку року в рамках кримінальних проваджень, порушених за матеріалами управління, було вилучено грошових коштів на суму 2,8 млн грн та  відшкодовано збитків – на 23,4 млн гривень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора