Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Доступ до публічної інформації

З метою реалізації громадянського права на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні державної служби зайнятості, звертайтесь до відповідального спеціаліста Великоновосілківського районного центру зайнятості.

Для отримання консультації щодо заповнення форми та реєстрації запиту на публічну інформацію звертайтесь до відповідального спеціаліста Великоновосілківського районного центру зайнятості (кімната № 1).

У разі потреби в інформації, просимо Вас скористатися документальною формою «Запит на інформацію».

Звертаємо увагу: термін розгляду запитів на інформацію становить 5 робочих днів крім випадків, передбачених статтєю 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, що містять публічну інформацію, є місце з комп’ютером вільного доступу «Онлайн-центр» адміністративної будівлі Великоновосілківського районного центру зайнятості, яка розташована за адресою: 85500, смт Велика Новосілка, вул. Центральна, 103.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від фізичної особи в письмовому вигляді відповідно до Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у Великоновосілківському районному центрі зайнятості.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації від юридичної особи в письмовому вигляді відповідно до Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у Великоновосілківському районному центрі зайнятості.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації  від об'єднання громадян без статусу юридичної особи в письмовому вигляді  відповідно до Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у Великоновосілківському районному центрі зайнятості.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора