Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Електронні звернення

Адмін. центр: Велика Новосілка

Код ЄДРПОУ: 05419867

КОАТУУ: 1421255100

Адреса: Донецька обл., Великоновосілківський р-н, смт Велика Новосілка, вул.Центральна, 34

Час роботи: з 8:00 до 17:00

Поштовий індекс: 85500

E-Mail адреса:

Контактні телефони: (06243)21334, (06243)21766 (факс)

Голова: Ященко Ганна Анатоліївна

Регіональні органи влади Адміністрації обласні Адміністрації міські Україна Донецька область, Великоновосілківський район вул.Центральна, 34

 

З 28.10.2015 електронні звернення розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін (поштою, або електронною поштою) на офіційному бланку органу влади за підписом відповідальної посадової особи.

Для того щоб відправити електронне звернення до Великоновосілківської райдержадміністрації, Ви можете заповнити форму, що розміщена нижче, або надіслати листа безпосередньо на адресу електронної пошти: vns.a@dn.gov.ua.

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства у зверненні обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Також для прискорення розгляду звернення та можливості оперативного зворотного зв’язку із заявником просимо вказувати номер контактного телефону.


Форма подачі електронного звернення:


Розмір: до 2МБ. Розширення: *.doc, *.docx, *.rtf, *.odt, *.pdf, *.jpg, *.jpeg, *.png, *.xls, *.xlsx



Адмін. центр району
Сільська рада (адмін. центр)
Село (селище) у підпорядкуванні сільської ради