Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Графік виїзного прийому громадян керівництвом райдержадміністрації

                                                                                               

                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            Розпорядження голови

                                                                            райдержадміністрації

                                                                            22 грудня  2018 року №  335

 

 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому за місцем проживання громадян головою, першим заступником голови, заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації на 2019 рік

 

 

№ п/п

Прізвище, ім¢я, по-батькові та

посада особи

Місце проведення

 

Дні прийому

 

1.

 

Голова райдержадміністрації

 

21.01.2019

04.02.2019

18.02.2019

04.03.2019

18.03.2019

01.04.2019

15.04.2019

06.05.2019

20.05.2019

03.06.2019

01.07.2019

15.07.2019

05.08.2019

19.08.2019

02.09.2019

16.09.2019

07.10.2019

21.10.2019

04.11.2019

18.11.2019

02.12.2019

16.12.2019

с. Багатир

с. Новопетриківка

с. Красна Поляна

с. Старомайорське

с-ще Шевченко

с. Іскра

с. Андріївка

с. Комар

с-ще Керменчик

с. Піддубне

с. Євгенівка

с. Костянтинопіль

с. Старомлинівка

с-ще Роздольне

с. Комар

с-ще Керменчик

с. Євгенівка

с. Старомлинівка

с-ще Благодатне

с. Новопетриківка

с. Зелене Поле

с-ще Золота Нива

2.

 

 

 

 

 

Перший

заступник голови

райдержадміністрації

 

08.01.2019

22.01.2019

12.02.2019

26.02.2019

12.03.2019

26.03.2019

09.04.2019

23.04.2019

14.05.2019

28.05.2019

11.06.2019

25.06.2019

09.07.2019

23.07.2019

13.08.2019

27.08.2019

10.09.2019

24.09.2019

08.10.2019

29.10.2019

12.11.2019

26.11.2019

10.12.2019

24.12.2019

с. Іскра

с-ще Шевченко

с-ще Керменчик

с. Старомлинівка

с. Євгенівка

с. Костянтинопіль

с-ще Благодатне

с. Піддубне

с. Олексіївка

с-ще Шевченко

с. Старомлинівка

с. Красна Поляна

с. Іскра

с. Андріївка

с. Старомайорське

с. Новопетриківка

с-ще Золота Нива

с. Шахтарське

с. Комар

с. Піддубне

с-ще Роздольне

с-ще Шевченко

с. Євгенівка

с. Комар

3.

 

 

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації

 

03.01.2019

17.01.2019

07.02.2019

21.02.2019

07.03.2019

21.03.2019

04.04.2019

18.04.2019

16.05.2019

30.05.2019

06.06.2019

20.06.2019

04.07.2019

18.07.2019

01.08.2019

15.08.2019

05.09.2019

19.09.2019

03.10.2019

17.10.2019

07.11.2019

21.11.2019

05.12.2019

19.12.2019

с. Старомайорське

с. Зелене Поле  

с. Піддубне

с-ще Золота Нива

с-ще Роздольне

с. Комар

с. Новопетриківка

с. Новопіль

с. Шахтарське

с. Костянтинопіль

с-ще Роздольне

с-ще Урожайне

с. Олексіївка

с. Євгенівка

с-ще Шевченко

с. Зелене Поле

с. Красна Поляна

с-ще Зелений Гай

с. Костянтинопіль

с. Андріївка

с. Багатир

с. Старомайорське

с. Старомлинівка

с-ще Керменчик

4.

 

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації

 

11.01.2019

15.02.2019

15.03.2019

12.04.2019

10.05.2019

14.06.2019

12.07.2019

09.08.2019

13.09.2019

11.10.2019

15.11.2019

13.12.2019

с. Андріївка

с. Комар

с-ще Благодатне

с. Старомлинівка

с. Євгенівка

с. Багатир

с-ще Керменчик

с. Іскра

с. Новопіль

с-ще Шевченко

с. Красна Поляна

с. Піддубне