Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформаційні повідомлення з питань діяльності, підготовлені фахівцями органів ДФС від 08.08.2019 року

Майже 640 млн гривень вже надійшло до місцевих бюджетів

від власників та орендарів земель Донеччини

За сім місяців 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 639,5 млн грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 559,1 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 80,4 млн гривень.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-липня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,8 відсотків.

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – понад 168 млн грн, землекористувачі Слов’янського району поповнили бюджет на 67,3 млн грн, м. Краматорськ - на 66,2 млн гривень.

Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2019 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Компенсація підприємств Донеччини за забруднення довкілля

складає 616 млн гривень

Для Донецького регіону екологічний податок по праву можна вважати оздоровчим податком, адже через функціонування великої кількості заводів, шахт та фабрик за рівнем забруднення регіон займає одну з лідируючих позицій серед областей України.

За рахунок екологічного податку суттєво поповнюються бюджети місцевих громад для подальшого фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області. Підприємства Донеччини за січень-липень 2019 року на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 616,0 млн грн екологічного податку, що на 119,6 млн більше за торішні показники.

Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за сім місяців поточного року по Донецькій області становить понад 88,0 млн гривень.

Із загальної суми надходжень екологічного податку слід виділити надходження нової статі доходів у 2019 році – надходження екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення, внесок якого до державного бюджету склав 78,7 млн гривень.

Нагадуємо, що суми екологічного податку обчислюються за податковий  (звітний)  квартал. Останній день сплати екологічного податку за ІI квартал 2019 року – 19 серпня 2019 року.

Від користувачів корисних копалин Донеччини спрямовано до зведеного бюджету країни більше 220 мільйонів гривень

Протягом семи місяців 2019 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 222,4 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 150,3 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 72,1 млн гривень.

На Донеччині зареєстровано платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин 284 суб`єктів господарювання.

Найбільший внесок у наповнення казни Донецького регіону внесли підприємства-надрокористувачі Покровського та Добропільського районів, забезпечивши надходження рентної плати у сумі 114,0 млн грн, що складає більше половини усіх надходжень.  

Звертаємо увагу платників рентної плати за користування надрами, що унікальний природно-ресурсний потенціал Донеччини при його ефективному використанні є однією з найважливіших передумов стійкого розвитку регіону та якості життя усіх мешканців області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора