Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформаційні повідомлення з питань діяльності, підготовлені фахівцями органів ДФС від 20.06.2019

За 5 місяців 2019 надходження до зведеного бюджету від платників Мар’їнського управління зросли на 16,7 відсотків

За січень - травень 2019 року до зведеного бюджету Мар’їнським управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області забезпечено збір податків і зборів у сумі 551 мільйон гривень, що на 79,0 мільйонів гривень або на 16,7 відс. більше у порівняні з відповідним періодом минулого року. Зокрема у травні платниками сплачено до зведеного бюджету 161,0 мільйон гривень.

Місцеві бюджети регіону протягом п’яти місяців 2019 року отримали 312 мільйонів гривень, що майже на 20,9 відс. або 54 мільйони гривень більше, ніж у році, що минув.

Натомість, до державного бюджету з початку року бізнес спрямував 239 мільйонів гривень, що на 11,1 відс. перевищує показники 2018 року.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали понад 196 мільйонів гривень, що на 25 мільйонів гривень. більше січня-травня 2018 року.

Як відзначив керівник Мар’їнського управління Тетяна Трофимова, сталі надходження податків та єдиного внеску - це заслуга платників податків регіону. Тетяна Трофимова підкреслила, що управління і надалі буде забезпечувати належний рівень обслуговування платників та надання сервісних послуг.

 

Про новації у законодавстві України з питань ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та реєстрацію РРО за спрощеною процедурою

Про це повідомили платникам податків Мар’їнського району фахівці Головного управління ДФС у Донецькій області під час семінару, який було проведено минулого тижня у місті Курахове.

Слухачам повідомили про введення в дію з 01 липня 2019 року ліцензування на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним та вручили листівки, підготовлені Головним управління ДФС у Донецькій області, щодо новацій у законодавстві України з питань ліцензування та необхідних документів для отримання суб’єктами господарювання ліцензій на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Начальник Мар’їнської ДПІ Вадим Мельник повідомив,що Державною фіскальною службою України здійснено комплекс заходів, спрямованих на максимальну автоматизацію процесів, пов’язаних із реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій (РРО), побудову комунікації між виробниками РРО, центрами сервісного обслуговування (ЦСО), користувачами РРО та ДФС, в основу якої покладено електронний обмін документами між усіма суб’єктами відносин у сфері застосування РРО.

Відтепер реєстрація РРО здійснюється на підставі однієї заяви, без додатків.

Це стало можливим за рахунок запровадження електронного обміну документами між учасниками відносин у сфері застосування РРО (виробник РРО, ЦСО, суб’єкт господарювання, ДФС) та взаємодії інформаційних ресурсів фіскальної служби, що прямо передбачено наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. №547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» зі змінами.

Звернув увагу, що заява подається через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Для цього в меню «Введення звітності» необхідно обрати потрібну форму заяви заповнити її, підписати та надіслати.

Підтвердженням подання заяви до ДФС є отримання першої квитанції в електронному вигляді, в якій зафіксовані дата та час подання заяви.

Важливо – до початку реєстрації РРО надіслати (подати) до контролюючого органу Повідомлення про об’єкти оподаткування за формою №20-ОПП, у якому надати інформацію про господарську одиницю, де буде застосовуватись РРО.

В черговий раз, фахівці фіскальної служби спільно з працівниками Пенсійного фонду нагадали про необхідність дотримання трудового законодавства та погашення заборгованості з єдиного внеску.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора