Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформаційно-просвітницькі заходи з правової відповідальності

З метою ознайомлення з конституційними правами та обов’язками підлітків та сімей з дітьми до 18 років, сприяння формуванню правового світогляду, фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з інспекторами з ювенальної превенції сектору превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області та спеціалістами служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації з 12.01.2018 року по 23.03.2018 року проведені інформаційно-просвітницькі заходи з правової відповідальності.

У Старомлинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Ольмезовою О.В. проведено лекцію на тему: «Захист прав людини». Охоплено 17 учнів старших класів.

 У Керменчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Місюком М.М. проведено відео-лекторій на тему: «Кожен має право знати свої права!!!». Охоплено 25 учнів 9, 10 класів.

 У Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Ольмезовою Н.В. проведено лекцію на тему: «Конвенція ООН «Про права дитини». Охоплено 16 учнів старших класів.

У Комарській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Калініною Л.П. проведено лекцію на тему: «Я маю право знати свої права». Охоплено 15 дітей 6, 7, 9 класів.

У Великоновосілківському професійному ліцеї фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Єгоровим Д.Е. представлено презентацію на тему: «Правопорушення підлітків». Охоплено 157 студентів.

У Костянтинопільському сільському будинку культури фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Тохтаровою Т.П. проведено співбесіду на тему: «Поведінка та відповідальність за вчинки». Охоплено 13 дітей старших класів.

У Новопетриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Яцун Н.І. проведено лекцію на тему: «Мої права-моя відповідальність». Охоплено 19 учнів 9, 10, 11 класів.

У Великоновосілківській гімназії з ЗОШ I ступеня фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Єгоровим Д.Е. проведено захід на тему: «Я знаю як захистити свої права». Охоплено 38 учнів старших класів.

У Великоновосілківському районному відділі з питань пробації начальником відділу ВРЦСССДМ Хараманом В.С. проведено профілактичну співбесіду на тему: «Діти за гратами. Правопорушення підлітків». Охоплено 17 неповнолітніх осіб та молодь, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Серед сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на територій Великлновосілківської селищної ради начальником відділу ВРЦСССДМ Хараманов В.С. проведено співбесіду на тему: «Правова відповідальність підлітків у відповідному віці». Охоплено 16 сімей.

У Нескучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа фахівцем із соціальної роботи ВРЦСССДМ Єгоровим Д.Е. представлено відеолекторій на тему: «Закон у моєму житті. Конституція України». Охоплено 35 учнів старших класів.

Всі учасники були ознайомлені з нормативно-правовими актами: Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України.

Також, Великоновосілківським РЦСССДМ було виготовлено інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді буклетів, брошур, пам’яток та розповсюджено серед усіх учасників проведених заходів по Великоновосілківському районі.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора