Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформацію про суми виплачених доходів за 2018 рік можна отримати, не виходячи з домівки

Інформацію про суми виплачених доходів за 2018 рік можна отримати, не виходячи з домівки

Протягом 2018 року на Донеччині послугами Електронного кабінету скористалися більше 28 тисяч платників. Через Електронний кабінет платника спрямовано до територіальних органів Головного управління ДФС у Донецькій області майже 127 тисяч податкових документів, декларацій, звітів та запитів.

Більше 11 тисяч громадян у 2018 році отримали відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків завдяки електронному сервісу, не виходячи з домівки. 

Також через Електронний кабінет платника до податкової служби Донеччини надійшло 257 звернень юридичних осіб та 272 звернення самозайнятих осіб і громадян.

Нагадуємо, що фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб`єктами електронного документообігу та мають право подавати електронні документи до фіскальної служби виключно з використанням електронного цифрового підпису.

Отримавши електронний цифровий підпис у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів, громадяни можуть подати декларації про майновий стан i доходи за підсумками звітного 2018 року. Для громадян, які зобов`язані та/або мають право подати таку декларацію, в Електронному кабінеті передбачено часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, та відомостей щодо об`єктів нерухомого (рухомого) майна.

Також через Електронний кабінет платника можна надіслати заяву на внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та запит на отримання інформації щодо суми своїх доходів та їх джерел (http://cabinet.sfs.gov.ua/form).

Информацию о суммах выплаченных доходов за 2018 год можно получить, не выходя из дома

В течение 2018 года на Донетчине услугами Электронного кабинета воспользовалось более 28 тысяч плательщиков. Через Электронный кабинет плательщика направлено в территориальные органы Главного управления ГФС в Донецкой области почти 127 тысяч налоговых документов, деклараций, отчетов и запросов.

Больше 11 тысяч граждан в 2018 году получили сведения о суммах выплаченных доходов и удержанных налогов из Государственного реестра физических лиц - налогоплательщиков благодаря электронному сервису, не выходя из дома. 

Также через Электронный кабинет плательщика в налоговую службу Донецкой области поступило 257 обращений юридических лиц и 272 обращения самозанятых лиц и граждан.

Напоминаем, что физические лица, которые не являются самозанятыми  лицами, автоматически считаются субъектами электронного документооборота и имеют право подавать электронные документы в фискальную службу исключительно с использованием электронной цифровой подписи.

Получив электронную цифровую подпись в любом аккредитованном центре сертификации ключей, граждане могут подать декларации об имущественном состоянии и доходах по итогам отчетного 2018 года. Для граждан, которые обязаны и/или имеют право подать такую декларацию, в Электронном кабинете предусмотрено частичное автоматическое заполнение декларации на основании учетных данных плательщика, сведений относительно начисленных (выплаченных) доходов, имеющихся в Государственном реестре физических лиц-налогоплательщиков, и сведений относительно объектов недвижимого (движимого) имущества.

Также через Электронный кабинет плательщика можно направить заявление на внесение изменений в Государственный реестр физических лиц-налогоплательщиков и запрос на получение информации относительно суммы своих доходов и их источников (http://cabinet.sfs.gov.ua/form).

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора