Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік

Відповідно до вимог статті 40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» (із змінами), «Про Національний архівний фонд та архівні установи», «Про захист персональних даних», Правил роботи архівних установ України, Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 02 березня 2015 року № 295/5, Положення про архівний відділ Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області, затвердженого розпорядженням голови Великоновосілківської районної державної адміністрації від 14.05.2018 № 130.

Протягом звітного періоду здійснюється контроль за додержанням вимог чинного законодавства, питання систематично заслуховуються на колегії райдержадміністрації. Звіти про роботу із зверненнями громадян готуються щокварталу та надсилаються Державному архіву Донецької області.

Архівний відділ райдержадміністрації здійснює особистий прийом громадян, який проводиться начальником та головним спеціалістом відділу.

Особистий прийом громадян здійснюється в робочому кабінеті. Для громадян є окремий стіл за яким вони можуть написати заяву, бланк заяви і зразок надається. Кожний громадянин чи установа можуть зателефонувати по номеру архівного відділу і отримати консультацію.

Послугами архівного відділу з одержання довідок за 2018 рік скористалися 510 осіб, що складає 153% від плану роботи 2018 року.

З метою раціонального використання робочого часу  створені і поповнюються бази даних з обліку документів, з довідкової роботи, зведення відомостей про реформування сільгосппідприємств району.

Звернення громадян реєструються в журналі з надання архівних довідок соціально-правового характеру, в якому робиться відмітка про виконання.

Звернення окремих категорій громадян (ветерани війни та праці, особи з обмеженими можливостями, громадяни, які постраждали внаслідок участі у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки) розглядаються першочергово.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора