Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Інформація щодо стану соціальних виплат за червень 2018 року

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації повідомляє, що виплати за червень 2018 року  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 5,9 млн грн. Кількість отримувачів допомоги та компенсацій становить 2905 осіб, з них отримують виплати через банківські установи 2529 осіб, через відділення зв’язку – 376 осіб.

Виплачена допомога соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в повному обсязі у сумі 17,7 тис грн.

Частково профінансовані та виплачені пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 672,3 тис. грн.

За червень 2018 року виплачено в повному обсязі з державного бюджету:

- допомога переміщеним особам на проживання у сумі 1530,8 тис. грн.;

- на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 57,0 тис. грн.;

- матеріальна допомога малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю у сумі 1,4 тис. грн.;

- одноразова грошова допомога ветеранам війни до 5 травня у сумі     12,7 тис. грн.;

- виплата матеріальної допомоги військовим, звільненим з військової строкової служби у сумі 1,4 тис. грн.

Перерахування усіх видів допомоги на виплатні відділення поштового зв’язку та банківських установ проводяться без затримок.