Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація щодо стану соціальних виплат за серпень 2019 року.

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації повідомляє, що виплати за липень 2019 року  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам , які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 6,0 млн.грн.

Виплачені компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю , дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги у сумі 20,2 тис.грн. Станом на 01.09.2019 року кредиторська заборгованість складає у сумі 11,7 тис.грн, яка утворилась у зв’язку з недофінансуванням Комарської сільської ради.

Профінансовані та виплачені пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 226,5 тис.грн.

За серпень 2019 року виплачено в повному обсязі з державного бюджету:

 - допомога переміщеним особам на проживання у сумі 1432,5 тис.грн.;

- одноразова грошова допомога ветеранам війни до 5 травня у сумі 1,3 тис. грн.;

- виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової  строкової служби у сумі 3,5 тис. грн.;

- заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю у сумі 11,7 тис. грн.;

- на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 36,3 тис.грн.

Перерахування усіх видів допомоги на виплатні відділення поштового зв’язку та банківських установ проводяться без затримок.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора