Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ РЕЄСТРУЄМО ПО-НОВОМУ

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 21.08.2019 №768 спростив процедуру повідомної реєстрації колективних договорів.

Наприклад, тепер сторони колективних договорів подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник договору (раніше – три) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, та в разі якихось недоліків надати рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства.

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора