Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ліцензування підакцизних товарів поповнило місцеві бюджети Донеччини на 7,7 млн гривень

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 7,7 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 13% більше за минулорічні показники.

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Донецькій області, станом на 1 березня 2019 року на території області діє 7589 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З метою упередження порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів фахівці фіскальної служби Донеччини постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів. Так, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку 2019 року вже призупинено дію 139 ліцензій.

Головне управління ДФС у Донецькій області акцентує увагу суб’єктів господарювання, що їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім не тільки веде до чималих штрафів – водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Так, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, з початку року вже анульовано 7 ліцензій. До недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму більше 82 тис. гривень.

І ще раз нагадуємо – якщо ви стали свідками продажу підакцизної продукції у невстановлених для цього місцях чи, взагалі, неповнолітнім дітям, або вам продали алкогольні напої чи тютюнові вироби без відповідних ліцензій – ви можете звернутися до Головного управління ДФС у Донецькій області для оперативного реагування органами фіскальної служби Донеччини за телефоном «гарячої» лінії (098) 07-53-53-3.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора