Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Майже 212 мільйонів гривень єдиного податку сплачено представниками малого бізнесу Донеччини

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2019 року сплатили до місцевих бюджетів Донецької області 211,7 млн грн єдиного податку, що на 22,4% перевищує показник відповідного періоду 2018 року.

Значну частину цього податку – 137,5 млн грн – сплатили фізичні особи-підприємці. В свою чергу, юридичні особи - платники єдиного податку спрямували до казни 74,2 млн гривень, з них 47,2 млн грн – надійшло від сільгоспвиробників області. 

Лідерами зі сплати єдиного податку у 2019 році є підприємці м. Маріуполя – за два місяця ними сплачено до місцевого бюджету 51,2 млн грн, представниками малого бізнесу м. Покровськ та Покровського району – 28,0 млн грн, і м. Слов`янська – 24,3 млн гривень. 

Фіскальна служба Донеччини звертає увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно і в повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора