Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Майже 600 млн. грн. єдиного внеску щомісяця перераховує на соціальні потреби бізнес Донеччини

За одинадцять місяців 2018 року працедавці Донецької області сплатили 6 млрд. 532 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Щомісяця на соціальні видатки бізнес Донеччини перераховує 594 млн. грн., що на 79 млн. грн.. більше середньомісячних надходжень 2017 року. Зокрема, за останній місяць осені сплачено понад 655 млн. грн.

За територіальною приналежністю з найбільшим показником сплати єдиного внеску лідирують платники, що перебувають на обліку у м. Маріуполі. Так, за 11 місяців поточного року, завдяки злагодженій роботі фахівців служби з суб’єктами господарювання, вдалося досягти рівня надходжень єдиного внеску майже 1,9 млрд. грн.

Також, за показником сплати єдиного внеску подолали рубіж у 1 млрд. грн. і платники Покровсько-Добропільского управління – з початку року місцеві страхувальники перерахували майже 1,2 млрд. грн.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що саме єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадян тощо. Тому в черговий раз закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора