Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мешканці Донеччини вже подали майже 9 тисяч декларацій про майновий стан і доходи

За І квартал 2019 року 8 933 мешканців Донеччини надали до фіскальних органів області податкові декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 539,7 млн гривень. За попередніми результатами цьогорічної кампанії декларування доходів громадян бюджети отримають 20,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн грн військового збору.  

При цьому по темпам приросту задекларованих сум та ПДФО – в порівнянні з першим кварталом минулого року – Донеччина займає друге місце по Україні.

Загалом за три місяці кампанії найбільша кількість декларацій надійшла від громадян, які реалізовували власну сільськогосподарську продукцію – 3012 декларацій. Про отримання спадщини подано 979 декларацій, 587 – від здавання в оренду нерухомого майна, 789 – від продажу нерухомості.

Більше мільйона гривень доходів за минулий рік по Донецькій області вже задекларували 28 громадян. Усього мільйонерами задекларовано суму доходу у розмірі 275,6 млн гривень.

Декларацію про майновий стан і доходи можна подати трьома способами:

- особисто або уповноваженою на це особою до Центрів обслуговування платників податків (за місцем реєстрації);

- поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- в режимі он-лайн в Електронному кабінеті за допомогою ключа електронного цифрового підпису (https://cabinet.sfs.gov.uа).

Нагадуємо, що до завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, залишилося менше двох тижнів. Останній день подання декларації про майновий стан та доходи - 2 травня 2019 року. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора