Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мінсоцполітики залучить громадян до модернізації системи соціальної підтримки населення через проведення опитування у березні-квітні 2018 року

Мінсоцполітики за кошти позики Світового банку протягом 2015 – 2020 років реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Проект має сприяти успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.

Мінсоцполітики за участі консультантів проекту проводить опитування населення щодо їх відношення до діяльності соціальних інспекторів, до порушень під час надання соціальної допомоги, а також щодо поінформованості населення про відповідальність за надання недостовірної інформації задля отримання права на державну соціальну підтримку.

Польовий етап дослідження (збір інформації) проводитимуть спеціалісти компанії ПАТ ІАА «Статінформконсалтінг» у період березня-квітня 2018 року. У кожного спеціаліста при собі буде підтвердження щодо його участі у даному опитуванні, посвідчення інтерв’юера та паспорт.
Управління соціального захисту населення просить громадян запитувати посвідчення у спеціалістів при опитуванні з метою уникнення непорозумінь.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора