Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На соціальний захист населення Донеччини спрямовано майже 6 мільярдів гривень ЄСВ

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного соціального внеску – обов’язок кожного працедавця, тому фіскальними органами Донеччини приділяється особлива увага до надходжень з ЄСВ з метою забезпечення захисту прав застрахованих осіб Донецького регіону.

За січень-жовтень 2018 року до бюджету Донецької області надійшло 5 млрд. 876 млн. грн.  єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічних показників на 747,7 млн. грн. У тому числі за жовтень поточного року платниками Донеччини сплачено 637,4 млн. грн. єдиного внеску.

Фіскальна служба Донеччини нагадує, що несплата ЄСВ для роботодавця – це шлях до штрафів, строку давності для нарахування та сплати яких немає, а для робітника – втрата накопичення трудового стажу для розрахунку розміру пенсії через відсутність внесків до фондів соціального страхування. Тому в черговий раз закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора