Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

10 Серпня, 2020 р., 07:13
В.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрій БАКАЄВ вручив Лист-подяку від Великоновосілківської райдержадміністрації 81 ДПРЧ ДСНС України в Донецькій області та Великоновосілківському району електричних мереж за допомогу у ліквідації наслідків небезпечного метеорологічного явища, у вигляді сильного вітру та дощу, яке виникло 31 липня 2020 року на території Великоновосілківського району.
07 Серпня, 2020 р., 16:15
Великоновосілківська районна державна адміністрація щиро вдячна Великоновосілківському району електричних мереж за допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха, яке виниклого 31 липня 2020 року на території Великоновосілківського району.
07 Серпня, 2020 р., 08:18
Державний архів Донецької області оголошує флешмоб «Україна – це ми!» до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. У рамках флешмобу мешканцям Донеччини пропонується поділитись авторською фотографією (фотопортрет, колективне фото, селфі тощо ) або відеороликом на тему незалежності України з використанням державної символіки в мережі Фейсбук, поставити хештеги #donarchive, #моякраїнамоїсвітлини та згадати сторінку держархіву області (@arhive.dn). Роботи учасників будуть висвітлюватись на сторінці архіву та згодом увійдуть до архівної колекції до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яка буде зберігатись в архіві довічно.  Флешмоб проводиться з 03 серпня до 24 серпня.
07 Серпня, 2020 р., 08:15
З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті. 
07 Серпня, 2020 р., 08:06
Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи – центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і готові до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості. Обслуговування здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил.
07 Серпня, 2020 р., 08:00
Асоціація міст України звернулася до Центральної виборчої комісії щодо можливості призначення перших місцевих виборів депутатів районних рад районів, утворених Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». Про це повідомляє сайт Асоціації.
07 Серпня, 2020 р., 07:58
З 5 до 16 серпня тривають технічні роботи в ЄДР фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Користувачі й надалі зможуть отримувати  відомості про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та документи за результатом проведення реєстрації. 
06 Серпня, 2020 р., 14:12
Україна робить усе можливе для дотримання режиму тиші на сході країни. Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час спілкування з журналістами у Часів Ярі на Донеччині.
05 Серпня, 2020 р., 17:51
05 серпня 2020 року в приміщенні Веселівської ЗОШ I – III ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області  відбувся виїзний прийом громадян  заступником голови Донецької облдержадміністрації Денисом КЛЮШНИКОВИМ за участю в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрія БАКАЄВА. 
05 Серпня, 2020 р., 16:09
03 серпня 2020 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками та волонтером відділу Великоновосілківського РВ філії Державної установи «Центр пробації» серед клієнтів «Центру пробації»  проведено бесіду на тему: «Подолання агресії та поведінки у стресових ситуаціях».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора