Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

День аграрія у Великоновосілківському районі

Дата створення: 16:13 14.11.2019, Переглядів: 14

Традиційні святкові заходи в третю неділю листопада на свято працівників агропромислового комплексу - це не тільки виставки техніки та презентації нових технологій. Це концерти і ярмарки, привітання офіційних осіб і нагородження видатних фахівців і працівників. День аграрія у Великоновосілківському районі люблять та поважають.

Круглий стіл з членами комісії із соціального страхування Старомлинівської сільської ради

Дата створення: 11:38 14.11.2019, Переглядів: 17

14 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Донецькій області Молодан О.В. провела засідання круглого столу з членами комісії із соціального страхування Старомлинівської сільської ради.

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 10:51 14.11.2019, Переглядів: 10

14 листопада 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Проект «Донбас – це Україна»

Дата створення: 16:30 13.11.2019, Переглядів: 25

12 листопада 2019 року начальник архівного відділу райдержадміністрації Яна Афенка провела для учнів 11 класу Шевченківської загальноосвітньої школи серію уроків-бесід. Захід відбувся в рамках проекту «Донбас – це Україна».

Благодіна акція "Творити добро легко"

Дата створення: 10:34 13.11.2019, Переглядів: 12

Великоновосілківська райдержадміністрація оголошує старт традиційної благодійної акції “Творити добро легко” з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю та з метою допомоги громадянам, що опинились в складних життєвих обставинах.

Засідання Регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 15:49 12.11.2019, Переглядів: 31

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким чином роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу. Це робиться роботодавцями для того, щоб мінімізувати витрати та отримати максимальний прибуток. Такі працівники стають повністю беззахисними перед роботодавцями. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично.

Засідання Районної комісії

Дата створення: 11:27 12.11.2019, Переглядів: 29

12 листопада заступник голови райдержадміністрації Євгеній Кіруцак провів засідання Районної комісії з питань  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію. За результатами засідання, членами комісії компенсацію призначено 3 заявникам, розгляд 2 заяв перенесено. Всього станом на 12 листопада 2019 року компенсацію призначено 22 заявникам.  

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 09:11 12.11.2019, Переглядів: 11

12 листопада 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Членами комісії розглянуто 37 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів, 35 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 2 громадянам відмовлено, оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Великоновосілківського району.

Інформація про проведення тижня енергозбереження у Великоновосілківському РЦДЮТ «Споживай енергію розумно»

Дата створення: 08:43 12.11.2019, Переглядів: 15

З 4 листопада по 11 листопада 2019 року в Великоновосілківському РЦДЮТ пройшов тиждень енергозбереження. Педагогом організатором Баласієвою З.В. був проведений квест «Знайди енергію». Метою якого було сприяти вихованню свідомості у дітей та навичок екологічного стійкого і безпечного стилю життя; розвивати увагу до проблем енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони довкілля; створення мотивації для збереження ресурсів і енергії; залучення вихованців до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження. Діти з великим задоволення виконували різноманітні завдання та відповідали на цікаві питання.

Відкритий турнір дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» з міні-футболу

Дата створення: 10:10 11.11.2019, Переглядів: 24

01 листопада 2019 року в смт Велика Новосілка в спортивному залі районного культурно-оздоровчого комплексу пройшов відкритий турнір дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» з міні-футболу серед юнаків 2005-2007 років народження та молодше в яких прийняли участь 4 команди: з смт Велика Новосілка - 3 та 1 – з Шевченківської сільської ради.