Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Знайомство з інфраструктурою району

Дата створення: 16:38 22.01.2020, Переглядів: 19

З початку 2020 року голова районної державної адміністрації Анатолій Немченко здійснив ряд робочих візитів до об'єктів соціальної сфери району, зокрема в  Андріївській, Богатирській, Костянтинопільській, Шахтарській сільських радах. Анатолій Миколайович проінспектував роботу освітніх, медичних і соціальних установ, поспілкувався з керівниками закладів для напрацювання плану дій у вирішенні робочих завдань. 22 січня 2020 року голова РДА відвідав Старомлинівську і Старомайорську сільські ради. Без уваги не залишились місцеві загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади і фельдшерсько-акушерські пункти, де посадовець поспілкувався з колективами, оцінив перспективи розвитку установ та поцікавився поточними питаннями.  Також Анатолій Миколайович побував у Старомлинівському клубі - музеї «Союзу українських ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів) Великоновосілківського району, а також в Народному музеї історії с. Старомлинівка.  Гарні враження справив Старомлинівський центр дитячої та юнацької творчості, де в момент візиту керівника РДА проходили заняття учнями.

ДЕЯКІ ПИТАННЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ З 01 СІЧНЯ 2020 РОКУ

Дата створення: 15:43 22.01.2020, Переглядів: 7

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги.

Вітання голови райдержадміністрації Анатолія Немченко з Днем Соборності України

Дата створення: 09:31 22.01.2020, Переглядів: 45

Шановні мешканці Великоновосілківського району!

УВАГА ВАКАНСІЇ!

Дата створення: 14:12 20.01.2020, Переглядів: 47

ІНФОРМУЄМО ПРО НАЯВНІСТЬ ВІЛЬНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ СТАНОМ НА 20.01.2020 ПО ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОМУ РАЙОНУ:

«Медіаграмотність»

Дата створення: 14:08 20.01.2020, Переглядів: 101

Наш світ змінюється з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, а разом з ним змінюються й умови, в яких  зростають, навчаються та розвиваються діти. Технології дають нам не тільки додаткові можливості, а й створюють нові загрози.

"Різдвяні передзвони 2020"

Дата створення: 15:47 17.01.2020, Переглядів: 52

Кожен, хто любить українські народні традиції, звичаї та обряди, є активним учасником відкритого районного свята колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони», що традиційно відбувається у січневі дні. Цього разу свято відбулось 17 січня 2020 року на центральній площі селища Велика Новосілка. Метою дійства стало збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвиток духовності, піднесення творчої активності дітей, молоді та старшого покоління на кращих  зразках традиційної української культури.

Опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності та актуальних потреб в R&D

Дата створення: 14:28 17.01.2020, Переглядів: 59

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Бесіду серед учнів 3-5 класів на тему: «Комп’ютерна залежність та її наслідки»

Дата створення: 13:54 17.01.2020, Переглядів: 26

15.01.2020 року  на території Шевченківської сільської ради у Шевченківському молодіжному центрі «Оріон» фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лавровою І.О. серед учнів 3-5 класів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено бесіду на тему: «Комп’ютерна залежність та її наслідки». 

Про посилення контролю за дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування

Дата створення: 13:49 17.01.2020, Переглядів: 167

З метою посилення контролю суб`єктами взаємодії за утриманням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються та проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу Великоновосілківського району проведено робочу нараду за участю: головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Бінат М.М., заступника головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»   Єрмакович Т.М., виконуючого обов`язки начальника служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Магомедової С.С., директора Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Кузічевої Т.В., старшого інспектора ЮП Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, капітана поліції Демуренка В.В. Було розглянуто механізм взаємодії, обов`язки та завдання суб`єктів взаємодії з питань контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Дата створення: 16:52 16.01.2020, Переглядів: 30

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).