Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Навчання для членів дільничних виборчих комісій

Дата: 28.03.2019 18:32
Кількість переглядів: 524

28 березня райдержадміністрацією проведено навчання для членів дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць Великоновосілківського району.

В проведені навчання взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Чаган та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Альона Лєвтєрова.

Розглядалися питання внесення змін до уточнених списків виборців на виборчій дільниці, організації голосування виборців, що нездатні самостійно пересуватися за місцем їх перебування, інформування органів ведення реєстру виборців щодо змін, внесених до уточненого списку виборців.

В ході проведення навчання членам дільничних виборчих комісії продемонстровані відеоматеріали щодо організації процесу голосування виборців за місцем перебування та роботи з уточненим списком виборців, роз’яснено механізм інформування органу ведення Реєстру про зміни, внесені до списків виборців, надані контактні дані посадових осіб, відповідальних за складання списків виборців, для звернень з порушених питань.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора