Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 06.08.2018 07:41
Кількість переглядів: 467

24.07.2018 року фахівцем із соціальної роботи Лавровою І.О. на дитячому майданчику с-ща Шевченко проведено бесіду на тему: «Не продавайся».

Захід проведено з метою ознайомлення дітей з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві. Школярі проявили активну участь в обговоренні теми, ділились власними знаннями. Наприкінці заходу всі учасники отримали тематичні інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 8 осіб.

 

24.07.2018 року фахівцем із соціальної роботи Нікітіною І.В. у молодіжному центрі розвитку для дітей та молоді «Нові горизонти» в с-щі Роздольне проведено лекцію на тему: «Вся правда про торгівлю людьми».

Захід проведено з метою ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами. Також під час заходу діти переглянули навчальний фільм та отримали буклети з інформацією, як запобігти торгівлі людьми.

Охоплено 15 осіб.

 

25.07.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. на центральній вулиці Мічуріна с. Костянтинопіль проведено співбесіду на тему: «Знай і дотримуйся правил дорожнього руху».

Захід проведено з метою ознайомити дітей з видами дорожніх знаків та правилами дорожньої безпеки. Сформувати навички безпечної поведінки на дорозі та завжди дбати про свою безпеку.

Охоплено 10 осіб.

 

26.07.2018 року фахівцем із соціальної роботи Ольмезовою Н.В. у приміщенні Іскрівської сільської ради проведено бесіду на тему: «Мої права та обов’язки».

Захід проведено з метою допомогти дітям у розв’язанні їх правових проблем, сприяти усвідомленню прав і обов’язків, виробити уміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

Всі діти уважно слухали, відповідали на поставлені запитання і ділились власними думками. Наприкінці заходу серед учасників розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 10 осіб.

        

30.07.2018 року провідним фахівцем Резниченко О.В. спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Балабан В.В. у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей проведено лекцію на тему: «Вся правда про роботу за кордоном».

Захід проведено з метою сприяння формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості. Навчати дітей використовувати знання з права в різних життєвих ситуаціях, виховати почуття відповідальності за свої вчинки, доброзичливість, людяність, пошану до людської особи.

Після лекції діти переглянули короткометражне відео стосовно даної теми та отримали буклети з попередженням стосовно торгівлі людьми. Учасниками стали діти віком до 15 років.

Охоплено 17 осіб.

 

02.08.2018 року провідним фахівцем Резниченко О.В. у дитячому оздоровчому центрі «Дружба» с. Нескучне для учнівської молоді віком до 16 років проведено лекцію на тему: «Не продавайся!!!».

Захід проведено з метою навчати дітей поведінки у важких ситуаціях, спираючись на положення міжнародних правових документів, підвищити рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми.

Діти уважно слухали лектора, задавали багато питань та взяли активну участь в обговоренні теми. Наприкінці заходу було продемонстровано відео про викрадання дітей. Також між учасниками розповсюджені буклети з попередженням стосовно торгівлі людьми.

Охоплено 42 особи.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора