Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«День громади»

Дата: 26.06.2018 07:49
Кількість переглядів: 602

25 червня 2018 року в залі засідань Старомайорської сільської ради заслухано звіт сільського голови Баширова В.М. про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за участю в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієва О.С.

Звітуючи перед громадою, сільський голова доповів про виконання бюджету та про основні напрямки розвитку Старомайорської сільської ради за 2017 рік та 5 місяців 2018 року. Обговорені джерела наповнення сільського бюджету та проблемні питання. Окреслено основні напрямки роботи.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. проаналізувавши виконану роботу, зупинився на питаннях стосовно надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами, податку на землю; особливостях бюджету на 2018 рік та рекомендував щомісячно здійснювати аналіз площ с/г угідь, які знаходяться в обробці; проводити аналіз сплати платниками ПДФО від обробки земельних паїв за договорами оренди; здійснювати контроль щодо дотримання правил роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності; залучати інвестиції для розвитку сільської ради; здійснювати заходи щодо поповнення бібліотечного фонду; розглянути можливість придбання оргтехніки та підключення до мережі Інтернет бібліотек; приділяти особливу увагу благоустрою населених пунктів сільської ради; виділяти кошти на озеленення, зовнішнє освітлення та утримання кладовищ; привести до належного стану звалище побутових відходів; здійснити інвентаризацію насаджень, полезахисних лісосмуг та передати їх на баланс сільської ради з метою попередження незаконної вирубки деревини.

Олександр Сергійович зазначив, що проводиться злагоджена робота, та розраховує на те, що депутати сільської ради, мешканці і надалі працюватимуть задля благополуччя та процвітання громади.

Працівником Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області інформовано присутніх про роботу дільничного офіцера поліції та помічника дільничного офіцера поліції на території сільської ради.

Також, в.о. голови райдержадміністрації Алчієв Олександр Сергійович оглянув фельдшерський пункт с. Старомайорське, в якому проведено капітальний ремонт в рамках виконання районної програми «Покращення матеріально-технічної бази структурних підрозділів Великоновосілківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

Підсумовуючи зустріч сільський голова Баширов В.М. подякував в.о. голови райдержадміністрації Алчієву О.С. за увагу до громади та допомогу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора