Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Подаруймо дітям літо!

Дата: 14.05.2018 07:52
Кількість переглядів: 640

Оздоровлення дітей є першочерговим завданням державної політики. Забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку наших дітей влітку, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку є одним із пріоритетних напрямків сьогодення.

У зв’язку зі збільшенням вартості путівок, в районі щороку зменшується кількість дітей, які оздоровлюються в дитячих закладах оздоровлення Донецької області. Для підвищення спроможності сімей в придбанні путівок в Донецькій області стартував Проект «Гроші ходять за дитиною», що передбачає часткове відшкодування вартості дитячої путівки до дитячих здравниць, а саме:

- часткове відшкодування вартості путівки у розмірі двох прожиткових мінімумів, яка буде сплачена з обласного бюджету та районного бюджету у співвідношенні 50% на 50%;

- оплату залишкової вартості путівки за рахунок батьків, профспілкових організацій, підприємств, благодійних організацій, інших коштів, незаборонених чинним законодавством.

Влітку 2018 року, як і в 2017 році, є можливість придбання путівок до дитячих здравниць Донецької області за методикою часткового відшкодування.

На часткове відшкодування вартості путівки мають право сім’ї з дітьми за місцем проживання/реєстрації один раз на рік на кожну дитину віком від 7 до 18 років. Йдеться про дітей зі звичайних сімей, вартість путівок яким раніше частково відшкодовувалася за рахунок коштів фонду соціального страхування, а не про дітей пільгових категорій.

Для отримання фінансової підтримки на оздоровлення за рахунок обласного та районного бюджетів

НЕОБХІДНО:

1. Звернутись до управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (смт Велика Новосілка, вул. Центральна, 31, 2 пов., 28 каб.)

 - написати заяву

 - надати пакет документів

2. Сплатити залишкову вартість путівки за рахунок батьків, профспілкових організацій, підприємств, благодійних організацій, інших коштів, незаборонених чинним законодавством.

3. Отримати фінансову підтримку на оздоровлення дитини за рахунок обласного та районного бюджетів у розмірі двох прожиткових мінімумів – 3720,00 грн. (1860,00 грн. – обласний бюджет, 1860,00 грн. – районний бюджет).

4. Доставити дитину до обраного закладу оздоровлення.

Документи, необхідні для отримання путівки за методом часткового відшкодування:

  • заява про намір придбання путівки для дітей;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія паспорту одного із батьків;
  • копія облікової картки платників податків;
  • довідка про реєстрацію місця проживання;
  • довідка про склад сім’ї;
  • у разі оплати залишкової вартості путівки юридичними особами (роботодавцями, профспілковими організаціями, благодійними організаціями тощо) надається гарантійний лист щодо сплати вартості путівки;
  • у разі оплати залишкової вартості путівки батьками самостійно надається квитанція про сплату залишкової вартості путівки.

З переліком дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які будуть приймати участь у реалізації заходів щодо відшкодування часткової вартості путівок, можна ознайомитись в управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора