Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Серпнева конференція працівників освіти Великоновосілківського району

Дата: 30.08.2018 07:58
Кількість переглядів: 629

29.08.2018 року в районному культурно-оздоровчому комплексі смт Велика Новосілка проведено Серпневу конференцію працівників освіти Великоновосілківського району на тему «Нові стандарти й результати навчання».

На конференцію прибули делегації освітян закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, представники громадськості.

До учасників конференції з вітальними словами звернулися в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієв О.С. та голова Великоновосілківської районної ради Кирилов С.Д.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. привітав освітян з початком нового навчального року, подякував за плідну працю, гідну підготовку до навчального року та зазначив, що завдяки спільним зусиллям успішно прямуємо до реалізації освітньої реформи «Нова українська школа».

Під час конференції підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік; визначено перспективні плани роботи педагогів на новий навчальний рік, присвячений реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Учасники поділилися враженнями, думками та цікавими поглядами на ключову реформу Міністерства освіти і науки України.

З обговорених питань прийнятий проект рішення, який став напрацьованим документом–керівництвом до дії для закладів освіти Великоновосілківського району.

Також в рамках конференції працювала виставка «Трендові студії «Нова українська школа» (Studios Trend)». Виставка проходила з активним спілкуванням, обміном досвіду та друкованих матеріалів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора