Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

25 травня, відбулась 28 сесія районної ради 7-го скликання

Дата: 29.05.2018 08:04
Кількість переглядів: 587

Депутатами прийнято рішення по ряду питань життєдіяльності району. Так, за результатами голосувань ухвалено рішення створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради; виділити субвенцію на співфінансування за проектом «Розведення бджіл, виробництво і реалізація продуктів бджільництва» переможця конкурсного відбору суб’єкта малого підприємництва Арих М.Л.; затвердити районну Програму «Щорічна матеріальна допомога учасникам АТО до Дня захисника України на 2018-2020 роки», Програму зайнятості населення Великоновосілківського району на 2018-2020 роки, районну Програму «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2020 роки», районну Програму «Мобілізаційна підготовка та забезпечення заходів з піготовки територіальної оборони Великоновосілківського району на 2018-2019 роки».

Великоновосілківською райдержадміністрацією внесені пропозиції на розгляд сесії щодо виділення коштів на проведення ремонтних робіт. За результатами голосування, депутатський корпус не погодив виділення коштів на проведення ремонтних робіт в Шахтарській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів; на розробку проектно-кошторисної документації та експертизи проведення ремонту внутрішніх приміщень Шахтарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піддубненської ЗОШ І-ІІІ ступенів та на придбання вугілля.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. акцентував увагу присутніх на важливості розробки проектно-кошторисної документації та експертизи проведення ремонту внутрішніх приміщень закладів для подальшої роботи, а саме для подачі інвестиційних проектів на конкурсний відбір, для реалізації за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Посилаючись на чинне законодавство України, обґрунтовуючи економічну, фінансову та демографічну ситуацію, в результаті обговорень, прийнято рішення призупинити освітній процес в Улаклицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виділено кошти на придбання подарунків випускникам загальноосвітніх шкіл, оздоровлення дітей, оплату одержання сертифікатів на право експлуатації закінченого будівництва Краснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Комарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Прийнято рішення внести зміни до районного бюджету на 2018 рік та додатково виділити субвенцію з районного бюджету сільським радам у сумі 1653755 грн: Андріївській сільській раді – 58050 грн, Костянтинопільській сільській раді – 389800 грн, Роздольненській сільській раді – 143405 грн, Старомлинівській сільській раді – 50000 грн, Шахтарській сільській раді – 150000 грн, Шевченківській сільській раді – 162500 грн, Комарській сільській раді – 700000 грн. Зеленопільській сільській раді не виділена субвенція у розмірі 260000 грн.

Перед учасниками сесійного засідання виступив в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. з питання добровільного об'єднання територіальних громад в районі. Олександр Сергійович повідомив про хід виконання Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та довів до відома розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації про схвалення внесенення змін до Перспективного плану формування територій громад Донецької області.

Зазначаємо, що планується внесення змін до Плану, а саме утворення трьох об’єднаних територіальних громад: Великоновосілківської (Великоновосілківська селищна рада, Андріївська, Багатирська, Зеленопільська, Старомайорська, Роздольненська, Костянтинопільська, Шахтарська сільські ради), Старомлинівської (Старомлинівська, Євгенівська, Керменчицька (Октябрська), Краснополянська, Новопетриківська сільські ради), Комарської (Комарська, Піддубненська, Шевченківська, Іскрівська сільські ради).

Заслухано головного лікаря КЗОЗ «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бінат М.М. щодо вибору лікаря та підписання декларацій.

Голова Донецької обласної партійної організації політичної партії «Соціал-демократична партія», депутат районної ради Ляшенко О.Г. доповів про проведені заходи, спрямованих на недопущення запланованої діяльності ТОВ «ПЕТРО-КОНСАЛТІНГ» з видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі Великоновосілківського району.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора