Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 16.04.2018 08:04
Кількість переглядів: 554

10.04.2018 року фахівцем Лавровою І.О. у Шевченківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «Дитяча праця і права дитини!».

Захід проведено з метою ознайомлення учнів із правовим поняттям щодо прав дітей на працю, навчання і відпочинок, розкриття значення праці в житті людини.

Всі учасники уважно слухали фахівця, задавали багато питань та ділились власними знаннями з даної теми. Також дітей ознайомлено з Конвенцією ООН «Про права дитини».

Наприкінці бесіди учні отримали тематичні інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 13 учнів 1-3 класів.

 

10.04.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ I-III ступенів проведено лекцію на тему: «Туберкульоз».

Захід проведено з метою підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу, зусилля по її ліквідації та способи профілактики захворювання.

Під час заходу діти дізнались про способи зараження туберкульозом та шляхи його запобігання. Всі учасники уважно прослухали тему та закріпили матеріал відповідями на запитання.

Також серед учнів розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети з даної теми.

Охоплено 15 учнів.

 

11.04.2018 року фахівцем Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Культура поведінки у школі».

Захід проведено з метою закріплення і розширення знань учнів початкових класів про правила поведінки у школі, розвитку вміння застосовувати набуті знання практично, виховання свідомої дисципліни та бажання виконувати правила і поводити себе зразково.

Після лекції учні пройшли контроль знань на вивчену тему.

Також школярі отримали буклети з правилами поведінки у школі.

Охоплено 25 учнів початкових класів. 

 

11.04.2018 року фахівцем Папуш О.М. у Краснополянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Будь чесним і справедливим».

Захід проведено з метою ознайомлення школярів з такими чеснотами як чесність та правдивість, підтримання цікавості до свого внутрішнього світу, виховання прагнення завжди говорити правду, формування осудливого ставлення до брехні та лукавства.

Учасники заходу уважно проявили себе під час уроку та добре засвоїли тему.

Охоплено 20 учнів початкових класів.

 

11.04.2018 року фахівцем Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено виховну годину: «Особливості відповідальності неповнолітніх».

Захід проведено з метою розповісти дітям, що відповідальність неповнолітніх передбачена кримінальним, адміністративним та іншим законодавством.

Дітям роз’яснено, про умови, за яких є можливим звільнення неповнолітніх від відбування покарання із застосуванням до них примусових заходів виховного характеру.

 Наприкінці заходу діти проглянули короткометражне відео про неповнолітніх за гратами.

Охоплено 35 учнів 7-11 класів.

 

11.04.2018 року фахівцем Лавровою І.О. у Шевченківській ЗОШ І–ІІІ ступенів, у групі подовженого дня, проведено лекцію на тему: «Дитяча праця і права дитини!».

Захід проведено з метою ознайомлення учнів із правовим поняттям щодо права дітей на працю, навчання та відпочинок, розкриття значення праці в житті людини.

Діти охоче слухали лекцію та радісно ділились розповідями про допомогу своїм батькам. Також дітей ознайомлено із Конвенцією ООН «Про права дитини».

Після лекції діти переглянули короткометражний відеоролик з приведеної теми.

Наприкінці заходу всі учасники отримали тематичні інформаційно-просвітницькі буклети.

Охоплено 20 учнів.

 

12.04.2018 року фахівцем Ольмезовою Н.В. у Зеленогайській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено співбесіду на тему: «Негативний вплив тютюнопаління та алкоголю на стан здоров’я».

Захід проведено з метою формування правильного уявлення учнів про здоров’я, та здоровий спосіб життя, виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, профілактики тютюнопаління та пияцтва.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні лекції, висловлювали власні думки та задавали багато питань.

Після бесіди серед учнів розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

Охоплено 10 учнів старших класів.

 

12.04.2018 року фахівцем Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Здоров’я – найбільший скарб».

Захід проведено з метою поглиблення поняття, що для людини головним є здоров’я, створення умов для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя, розширення поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє.

Учасникам заходу роз’яснено про важливість особистої гігієни та наведено приклади санітарно-гігієнічних навичок по догляду за тілом, адже обізнаність зберігає здоров’я. Також діти дізнались, що зміцнювати здоров’я потрібно ще й для покращення настрою.

Охоплено 38 учнів 1-4 класів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора