Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК інформує

Дата: 20.06.2018 08:09
Кількість переглядів: 480

В рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженнями голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017; 266 (зі змінами), Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької державної обласної адміністрації розпочинає цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності».

На семінарах слухачі дізнаються про доцільність використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Запрошуємо на навчання як чинних підприємців, так й тих, хто збирається розпочати свій бізнес або реалізувати новий бізнес-проект, особливо ТПО та учасників АТО.

Семінари пройдуть у містах Краматорськ, Бахмут, Слов’янськ, Покровськ, Костянтинівка та Дружківка. Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. 

У червні 2018 року семінари відбудуться:
26 червня у м. Бахмут 
27 червня у м. Костянтинівка

У липні 2018 року

02 липня у м. Слов’янськ

03 липня у м. Дружківка

26 липня у м. Краматорськ

27 липня у м. Покровськ


Час проведення семінару з 10.00 до 17.00 години.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора