Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Позачерговий виїзний прийом громадян голови Великоновосілківської райдержадміністрації Ганни Ященко

Дата: 12.11.2018 08:12
Кількість переглядів: 365

9 листопада 2018 року в залі засідань Зеленопільської сільської ради відбувся позачерговий виїзний прийом громадян голови Великоновосілківської райдержадміністрації Ганни Ященко. Захід проведено за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва, заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, керівників підрозділів і установ фінансових, податкових, соціальних, земельних та інших сфер роботи.

Серед проблемних питань, з якими мешканці Зеленопільської громади звернулись до Ганни Анатоліївни, були наступні:

• Надходження і видатки бюджету Зеленопільської сільської ради;
• Штатний розпис Зеленопільської сільської ради;
• Робота фельдшерсько-акушерського пункту в с. Зелене Поле;
• Забезпечення питною водою жителів вул. Гагаріна с-ща Новопіль;
• Хід реформи децентралізації у Великоновосілківському районі.

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко детально розглянула кожне з питань, та запропонувала громадянам план спільних дій, наголосивши, що Великоновосілківська райдержадміністрація в межах власних повноважень сприятиме негайному вирішенню озвучених проблем.

Начальник Фінансового управління райдержадміністрації Ірина Хараман надала присутнім розгорнутий звіт прибутків і видатків бюджету Зеленопільської сільської ради.

Начальник Великоновосілківського відділення Мар’їнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області Андрій Манько відповів на запитання громадян, які стосувались податків на землю, терміну перерахування податкових коштів до бюджету, а також ставки розрахунку пені за несвоєчасну сплату податків.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв надав розгорнуті роз'яснення щодо діяльності робочої групи з питань легалізації земельних відносин на території Великоновосілківського району та наголосив на необхідності сумлінної сплати податків.

В ході заходу Ганна Ященко надала доручення керівникам структурних підрозділів пришвидшити вирішення питань громадян Зеленопільської сільської ради в межах чинного законодавства, а також делегувала відповідних спеціалістів взяти участь у сесії Зеленопільської сільської ради, що відбудеться 14 листопада 2018 року.

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора