Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робочій візит до фермерського господарства «Чернов Ю.М.»

Дата: 09.08.2018 08:22
Кількість переглядів: 726

08.08.2018 року в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієв Олександр Сергійович за запрошенням відвідав фермерське господарство «Чернов Ю.М.», що знаходиться в селі Багатир Великоновосілківського району та поспілкувався з власником господарства, депутатом районної ради Черновим Юрієм Миколайовичем.

Юрій Миколайович ознайомив з роботою господарства, оглянули будівництво приміщень, нову сільськогосподарську техніку, обговорили перспективи розвитку господарства та плани на майбутнє.

Будучі успішною людиною Юрій Миколайович ніколи не забуває про рідний край, бере активну участь у вирішенні проблем села. На сьогоднішній день за рахунок ФГ «Чернов Ю.М.» по проспекту Аптечний в с. Багатир ведуться роботи з прокладання дороги із суцільним асфальтним покриттям – 800 метрів. Підтримав добру справу Катранжи Микола Антонович, керівник С(Ф)Г «Катранжи М.А.» та за власний рахунок продовжить прокладання дороги  на 200 метрів.

Також в планах Чернова Юрія Миколайовича провести по проспекту Аптечний вуличне освітлення.

Дбайливий господар не обходить своєю увагою і дітей, з метою забезпечення належного рівня відпочинку і фізичного (всебічного) розвитку дітей, замовив сучасний дитячо-спортивний майданчик, який коштує близько 200 000 грн. та планує встановити в поточному році.

«Радісно, що в нашому районі діють такі потужні господарства, працює такий керівник - Юрій Миколайович. Підтримує життя села, сприяє його розвитку. Завжди шукає способи допомогти. За такими керівниками майбутнє нашої країни» - зазначив в.о. голови райдержадміністрації Алчієв Олександр Сергійович. Також побажав господарству гарного розвитку та успіху, власнику і працівникам міцного здоров’я, добра, злагоди.

По закінченню зустрічі Юрій Миколайович подякував очільнику району за підтримку та плідну співпрацю.

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора