Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено інформаційну сесію «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування»

Дата: 19.09.2018 08:30
Кількість переглядів: 445

18 вересня 2018 року в межах відзначення  Міжнародного дня демократії у Великоновосілківському  районному центрі зайнятості  відбулась  інформаційна сесія за темою «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування» за участі фахівця Донецької обласної ліги ділових і професійних жінок.

Мета заходу – надання інформації населенню району про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, визначення основних причин та ризиків потрапляння осіб у таку ситуацію, попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон.

Присутніх ознайомлено з проблемою торгівлі людьми, законодавчими актами, що стосуються нелегальної трудової міграції. Особлива увага була зосереджена на ризиках працевлаштування за кордоном та перевагах працювати в Україні.

Також учасники заходу дізнались про урядові структури та громадські організації, до функцій яких входить надання інформаційної та іншої підтримки потенційних мігрантів та осіб, що повернулися із-за кордону, особливостей працевлаштування за межами країни.

Під час обговорення люди ставили запитання, висловлювали свої думки щодо боротьби з торгівцями людьми в Україні. З учасниками заходу проведено анонімне анкетування на тему: «Шляхи боротьби з торгівлею людьми».

Робота в даному напрямку буде продовжуватись і надалі.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора