Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання «круглого столу» з вирішення проблемних питань та надання всебічної допомоги учасникам АТО

Дата: 15.03.2018 08:30
Кількість переглядів: 541

З метою сприяння подальшому зміцненню суспільної уваги і турботи про учасників антитерористичної операції, вирішення проблемних питань та надання всебічної допомоги, 14 березня 2018 року за ініціативою в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С. проведено засідання «круглого столу» за участю представників громадського формування «Патріоти Янісоля», нещодавно демобілізованих учасників антитерористичної операції.

В заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І., керівник апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., в.о. начальника «Великоновосілківське бюро безоплатної правової допомоги» Стадник В.В., головний лікар КЛПУ Великоновосілківська центральна районна лікарня Балабан Є.К., заступник головного лікаря КЗОЗ «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Єрмакович Т.М., завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Барабаш В.П., головний спеціаліст (командування) Великоновосілківського райвійськкомату Дем’яненко Л.Г., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козма Г.О., начальник відділу інформаційної та внутрішньої політики райдержадміністрації Литвиненко К.В., головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату райдержадміністрації Балабан В.І., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Луценко А.С., начальник відділу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хараман В.С., начальник відділу Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Дерев`янченко О.В., заступник директора Великоновосілківського районного центру зайнятості Косарева І.С., начальник управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі Зрожевська О.А.

Відкриваючи засідання в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. зазначив: «Наші земляки з честю виконали свій обов’язок перед державою, і завдання місцевої влади допомогти їм у повсякденному житті. Ця зустріч організована для того, щоб визначити основні болючі проблеми і знайти шляхи їх вирішення».

Фахівці доповіли про проведену роботу з учасниками антитерористичної операції за 2017 рік по березень 2018 року, а саме: про соціальне та медичне забезпечення, про соціальний супровід учасників антитерористичної операції та сімей загиблих воїнів. Доведено до відома інформацію про правопросвітницький проект «Я маю право!».

Голова громадського формування «Патріоти Янісоля» Сичак М.Д. розповів про нагальні проблеми учасників антитерористичної операції. Також кожний військовий поділився своїми проблемами.

Детально обговорено озвучені проблеми, які стосувались виділення матеріальної допомоги, реєстрації громадської організації, транспортного перевезення, виділення земельної ділянки за місцем проживання, зарахування періоду військової служби до страхового стажу для отримання пенсійного забезпечення в майбутньому, надання пільг, забезпечення необхідними ліками, працевлаштування та надано роз’яснення згідно чинного законодавства. Під особистий контроль в.о. голови райдержадміністрації Алчієва О.С. взято вирішення окремих питань.

Учасникам антитерористичної операції запропоновано взяти участь у програмі «Український донецький куркуль» та розпочати власний бізнес, безкоштовно пройти навчання та здобути нову професію для подальшого працевлаштування, безкоштовні путівки до санаторно-курортних закладів та безкоштовну вторинну правову допомогу щодо реєстрації громадської організації. Також розповсюджено пам’ятки з корисною інформацією для військових.

Підводячи підсумки засідання «круглого столу», в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. відмітив, що проблеми є, але їх можна вирішити разом, місцева влада та служби району відкриті для спілкування та допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора