Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Круглий стіл з нагоди річниці Бою під Крутами

Дата: 31.01.2019 08:34
Кількість переглядів: 442

29 січня в Україні відзначають річницю Бою під Крутами. У 1918 році поблизу села Пам’ятне на Чернігівщині відбувся бій між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка.
Цей бій на чотири дні стримав наступ більшовиків на Київ, що дало можливість українській владі укласти Брест-Литовський договір, який засвідчив міжнародне визнання УНР як незалежної та суверенної держави.
З метою вшанування пам’яті молодих сміливців, юнаків, що вписали нову сторінку історії України, голова райдержадміністрації Ганна Ященко запросила до участі в круглому столі учнів Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. В бесіді взяли участь директор школи Олена Авілова та викладач історії Марина Мегельбей.
Діти висловлювали власні думки, аналізували події тих часів та встановлювали паралелі з сучасністю. Дивлячись на таке підростаюче покоління, серце переповнює гордість і надія. Школярі щиро пройнялись історіями того часу та долями молодих людей, що віддали життя за державність. Бесіда видалась надзвичайно цікавою і інформативною.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора