Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робочий візит голови райдержадміністрації Ганни Ященко до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Дата: 07.11.2018 08:42
Кількість переглядів: 440

06 листопада 2018 року голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ганна Ященко з робочим візитом відвідала Великоновосілківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. У заході взяли участь підполковник Олександр Шипілов — начальник групи цивільно-військового співробітництва 28-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України та представники ТОВ «Агропрод Донбас».

Великоновосілківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей створений для тривалого (стаціонарного) перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. Планова наповнюваність центру складає 40 місць. В центрі отримують соціальну допомогу діти Великоновосілківського, Мар`їнського, Волноваського, Володарського, Новоазовського, Тельманівського районів Донецької області, м. Маріуполя. Діти можуть перебувати у центрі протягом часу, необхідного для реабілітації, але не більше ніж 9 місяців. На сьогоднішній день в центрі перебуває 63 вихованця. За час існування центру надана допомога 987 дітям Донецької області.

В рамках цивільно-військового співробітництва з реабілітаційним центром працює Одеська 28-ма окрема механізована бригада Збройних Сил України. Так в серпні 2018 року за підтримки волонтерів з м. Кременчуг Полтавської області військовослужбовцями обладнано комп'ютерний клас, що став довгоочікуваним подарунком для вихованців центру.
У зв'язку зі зростанням кількості дітей, що отримують допомогу в закладі, зросла потреба у комплектації ліжками спальних кімнат. На потребу центру відгукнулися представники ТОВ «Агропрод Донбас», якими у жовтні 2018 року придбано 10 дитячих ліжок.

До установи приймаються діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишилися поза сімейним оточенням, зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги.

В ході візиту голова районної державної адміністрації Ганна Ященко подякувала військовослужбовцям та директору центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ларисі Майджи за плідну співпрацю, результат якої — комфортне перебування вихованців, позбавлених батьківського тепла і піклування, в стінах закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора