Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Великоновосілківський район представлено у ІІІ Екологічному Форумі «Екологія промислового регіону»

Дата: 17.09.2018 08:43
Кількість переглядів: 555

14 вересня в м. Краматорську на території Саду Бернацького відбувся ІІІ Екологічний Форум «Екологія промислового регіону».

До участі у заході долучилась делегація Великоновосілківського району на чолі з в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієвим Олександром Сергійовичем.

Олександр Сергійович спільно з головним спеціалістом з питань екології відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Опокою В’ячеславом Вікторовичем розповіли учасникам Форуму про особливості Великоновосілківського району, досягнення в заходах щодо збереження ресурсів та про подальші напрямки роботи; представили тематичну виставку, інформаційні матеріали, відеоролик.

Під час Форуму діяли секції за тематичними напрямками: «Атмосферне повітря та моніторинг», «Поводження з відходами», «Водні ресурси», «Природно-заповідний фонд, екологічне виховання та екотуризм». Делегація району оглянула екологічні виставки техніки, новітніх технологій, екологічних послуг та екологічні лабораторії департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Також, в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С., заступник голови райдержадміністрації Кіруцак Є.І., в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головного архітектора Гноєва С.О. взяли участь у пленарному засіданні науково-практичної конференції.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора