Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом "мобільного соціального офісу"

Дата: 04.06.2018 08:48
Кількість переглядів: 553

30 травня 2018 року відбувся виїзний прийом  «мобільного соціального офісу» у Костянтинопільській і Андріївській сільських радах.

У роботі «мобільного соціального офісу» взяли участь працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі.

Громадяни звертались з питаннями: призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання  твердого пічного побутового палива, допомоги при народженні дитини,  щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, пільг учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, призначення пенсій у зв’язку зі змінами до чинного законодавства України та інші.

В результаті виїзду 15 громадянам  надано роз’яснення, що стосуються соціального захисту населення.
Від 3 громадян були отримані заяви про призначення різних видів соціальної допомоги,  житлової субсидії, одноразову компенсацію сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та смерть яких пов’язана з Чорнобильською  катастрофою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора