Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 27.07.2018 08:54
Кількість переглядів: 531

26.07.2018 року в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. провів чергове засідання регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та ресторанного господарства: Тапол С.І., Чебаненко О.В., Хрупін П.А., Гасенко М.Д., Марковська Н.В., Черабай Л.Л.

З кожним підприємцем проведено бесіду щодо недопущення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, встановлення заробітної плати кваліфікованим працівникам на рівні що перевищує розмір мінімальної заробітної плати відповідно до кваліфікаційних характеристик, недопущення ситуації з встановленням режимів роботи більше 40 годин на тиждень. Суб’єктів підприємницької діяльності попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю. Доведено до відома, що постановою Кабінету Міністрів України передбачена компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора