Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами якісних адміністративних послуг

Дата: 11.05.2018 08:56
Кількість переглядів: 703

Великоновосілківська райдержадміністрація докладає максимум зусиль зі створення зручних та доступних умов для отримання громадянами якісних адміністративних послуг, організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

У зв’язку з цим, здійснено переміщення сектору з надання адміністративних послуг райдержадміністрації в більш просторе та світле приміщення, з 2-го на 1-й поверх будівлі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району, для організації прийому громадян за принципом відкритості робочих місць.

Кімнати облаштовані відповідно до потреб мешканців району. Для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями створені більш комфортні умови.

Основними принципами в роботі є ввічливе ставлення до кожного, розуміння проблем з якими звертаються відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення.

«Діяльність сектору з надання адміністративних послуг райдержадміністрації постійно вдосконалюватиметься. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного відвідувача, і це ще один крок на шляху реалізації економічних реформ» - зазначає в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієв Олександр Сергійович

З переліком адміністративних послуг, які надаються в секторі з надання адміністративних послуг райдержадміністрації можна ознайомитися за посиланням:

https://rda.org.ua/rda/vnovosilkivska/administrativni-poslugi-02-10-11-29-01-2018/

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора