Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Форум Місцевого Розвитку Великоновосілківського району

Дата: 21.09.2018 08:58
Кількість переглядів: 523

Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. відбулось засідання робочої групи Форуму Місцевого Розвитку Великоновосілківського району за участю громадських організацій та активних жителів громади.

Членами робочої групи обговорено: спільні плани роботи робочої групи Форуму Місцевого Розвитку Великоновосілківського району та ПРООН; розробку стратегічного плану з безпеки, статистичні дані, щодо кількості уразливих груп населення та включення їх до складу робочої групи; участь представників Великоновосілківського району у Форумі Регіонального Розвитку у місті Вугледар; створення коаліції громадських організацій та налагодження партнерства.

Спеціаліст із соціальної мобілізації громад ПРООН Карелін М. повідомив, що Великоновосілківський район увійшов до переліку громад з якими і на далі буде співпрацювати ПРООН. Розповів про необхідність розробки стратегічного плану з безпеки по району в цілому з обов’язковим визначенням відповідальних осіб. На теперішній час ПРООН проводяться роботи з отримання медичного обладнання колишнього вживання від донорів.

Заслухано голову громадської організації «Нашочаг», начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, заступника начальника Великоновосілківського районного відділу ДСНС у Донецькій області, депутата Великоновосілківської селищної ради про актуальні проблемні питання та нові ідеї (серед основних: протипожежна безпека соціально важливих об’єктів, продовження робіт з освітлення вулиць) та пріоритетні напрямки розвитку громади для участі в проектах.

За підсумком обговореного прийнято рішення: скласти стратегічний план Великоновосілківського району з визначенням відповідальних осіб; внести зміни до складу робочої групи Форуму, в тому числі включити до неї представників уразливих категорій населення; звернутись до керівництва лікарських підприємств щодо потреби у медичному обладнанні колишнього вживання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора