Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Роз’яснення щодо призупинення виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам

Дата: 23.10.2018 09:04
Кількість переглядів: 410

Великоновосілківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що станом на 01.10.2018 на обліку в Великоновосілківському районі перебуває 27,0 тис. пенсіонерів, з них 11,6 тис. внутрішньо переміщених осіб. Кількість контингенту пенсіонерів, яким проводиться виплата пенсій становить 18,5 тис. осіб, у том числі 6,8 тис. внутрішньо переміщеним особам, 11,7 тис. внутрішньо переміщеним особам виплата пенсії призупинена до з’ясування місця фактичного проживання та підтвердження дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Факт призупинення виплати пенсій зазначеним особам зумовлено вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 року № 136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування», органи Пенсійного фонду України в порядку верифікації отримують інформацію від Міністерства фінансів України, сформовану за даними інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон про тривалу відсутності осіб за місцем проживання як внутрішньо переміщеної особи.

Після отримання відповідної інформації, виплата пенсії призупиняється до з’ясування місця фактичного проживання та підтвердження дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Підтвердження дії довідки відбувається управлінням соціального захисту населення за переданими списками від територіального управління Пенсійного фонду.

Виплата пенсії поновлюється за умови підтвердження дії довідки. У разі скасування довідки пенсіонер має право на повторне її отримання і звернення з заявою до управління Пенсійного фонду за наявності паспорту, ідентифікаційного коду та вказаної довідки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора