Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мар’їнська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області щодо роботи інспекції та роз’яснення податкового законодавства

Дата: 21.06.2018 09:06
Кількість переглядів: 677

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Головне управління ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018.

Шановні громадяни! Якщо ви збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!

З новими рахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».

Донецькою митницею ДФС за порушення митного законодавства накладено штрафів на суму більше 12 млн гривень

Продовж січня – травня 2018 року в Донецькій митниці ДФС складено 91 протокол про порушення митних правил на загальну суму більше 3,9 млн гривень. По 11 справах предмети правопорушень тимчасово вилучено, за попередньою оцінкою їх вартість складає більше 97 тис. гривень.

Переважна більшість виявлених порушень пов’язана зі спробою громадян «обійти» чинне законодавство при ввезенні транспортних засобів на митну територію України. Так, 90% справ складено за такими статтями Митного Кодексу України, як: ст.470 - порушення строків транзиту; ст.481 – порушення строку тимчасового ввезення;  ст. 482 – переміщення транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем; ст.485 – використання транспортного засобу, ввезеного на митну територію України не за цільовим призначенням.

В рамках обміну оперативною інформацією щодо сумнівних та ризикових операцій, до податкових органів Київщини та Донеччини протягом  січня – травня  2018 року направлено 20 матеріалів для проведення контрольно-перевірочних заходів. В результаті відпрацювання податківцями протягом поточного року минулорічних матеріалів, направлених митницею в рамках співпраці, недоброчесним суб’єктам господарювання не вдалося незаконно отримати від держави 1,4 млн грн ПДВ. Також, при проведенні податкового аудиту  порушникам донараховано податкових зобов’язань на суму більше 2,3 млн гривень.

Крім того, протягом п’яти місяців 2018 року в митниці розглянуто 67 справ про порушення митних правил. За результатами  їх розгляду накладено штрафів на суму більше 12 млн гривень. Також укладено 11 мирових угод на суму  понад 100 тис. гривень. До того ж, за результатами розгляду справ судами у 14 випадках застосовано конфіскацію предметів правопорушень на 3,9 млн гривень. За чотирма рішеннями на порушників митного законодавства накладено штрафи на загальну суму  4,6 млн гривень. 

До Державного бюджету України протягом п’яти місяців 2018 року   Донецькою митницею ДФС перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 470 тис. грн, що в п’ять разів перевищує показник відповідного періоду 2017 року.

Бюджети Донеччини поповнено 2,5 млрд гривень податку на прибуток

За 5 місяців 2018 року до державного бюджету надійшло 2 262,9 млн грн податку на прибуток, що на 1477,4 млн грн, або майже в 3 рази перевищує показники 2017 року.

Декларації з податку на прибуток підприємств за І квартал 2018 року подали 589 платників. Сукупна сума задекларованих обсягів доходів  перевищила 20,9 млрд грн проти 17,2 млрд грн за І квартал 2017 року. Сума нарахованого податку на прибуток за І квартал 2018 року склала 114,2 млн грн, аналогічний показник у минулому році становив 113,0 млн гривень. Зріс і нарахований податок до сплати – на 3,3 млн грн більше, ніж у 2017 році (121,2 млн грн за І квартал 2018 року проти 117,9 млн грн аналогічного періоду 2017 року).

Також спостерігається і зростання надходжень до місцевих бюджетів, так як 10 відсотків податку на прибуток підприємств залишається на місцях, сюди ж входить і 100 відсотків від оподаткування прибутку комунальних підприємств. Так, за 5 місяців 2018 року надходження до місцевих бюджетів Донецької області склали 261,9 млн грн, а це в 2,8 разів більше, ніж торік (минулорічні показники складають 93,3 млн гривень).

Позитивна динаміка надходжень до бюджетів усіх рівнів досягнута завдяки злагодженій роботі органів фіскальної служби Донеччини та сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.

На Донеччині в рамках широкомасштабної операції з незаконного обігу вилучено тютюнових виробів на суму понад 525 тис. гривень

Співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС,  який залучений до складу Об’єднаних сил, в рамках операції «Акциз-2018» в період 17-18 червня 2018 року проведено широкомасштабний комплекс практичних заходів по виявленню контрафактної продукції та фактів порушення встановленого порядку реалізації та обігу підакцизних товарів в населених пунктах м. Костянтинівка, м. Мирноград, м. Слов'янськ та м. Покровськ Донецької області.

У ході проведення огляду торгівельних об’єктів виявлено 6 фактів реалізації тютюнових виробів, як з марками так і без марок акцизного податку встановленого зразку, та без наявності дозвільних документів на реалізацію тютюнових виробів.

Загальна кількість вилучених тютюнових виробів з ознаками фальсифікованих становить 12 тисяч 544 пачки на орієнтовну суму 525,2 тис. гривень.

У відношенні порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 та ч.1 ст.1772 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора